info@autoskoladivis.cz

+420 731 800 139


Vítejte v naší galerii

V naší galerii budeme postupně přidávat žáky, kteří se chtějí podělit o svůj úspěch. Můžete se podívat i na jiné fotografie spojené s naší autoškolou.

misa

Míša

Míša má důvod k úsměvu . Krásně zvládla závěrečné zkoušky a dokázala, že na silnici patří.


kata

Káťa

Na silnici jsme dnes vypustili dalšího piráta silnic, který zvládnul závěrečné zkoušky na výbornou. Káťa má dnes důvod k úsměvu a my jí přejeme štěstíčko jak na cestách asfaltových, prašných, tak i životních.


dominik

Dominik

Dominik má dnes právo k úsměvu :) . Dnes se mu podařilo naprosto špičkově zvládnout závěrečnou zkoušku a ukázal panu komisaři, co vše se u nás naučil. Tímto mu přejeme hodně štěstíčka na cestách, spoustu ujetých kilometrů bez nehod a starostí a jen samou radost za volantem !!


Michal

Michal

Přejeme Michalovi mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Tomas

Tomáš

Přejeme Tomášovi mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Susanne

Susanne

Přejeme Susanne mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Sabina

Sabina

Přejeme Sabině mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Lucie

Lucie

Přejeme Lucii mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Honza

Honza

Honza dnes ukázal komisařům, že si řidičské oprávnění opravdu zaslouží. Všem ukázal že na cestu patří a proto mu přejeme hodně najetých kilometrů a hlavně bez nehod.


Tomas2

Tomáš

Tomáš si dnes opravdu dokázal to, že řízení automobilu je jeho vášní a láskou. To co předvedl na jízdách jsme tu dlouho neměli byl naprosto nekompromisní a ukázal, že na cestu patří.


Vendula

Vendula

Vendula měla trochu smolnější rozjezd, ale pak se krásně chytla. Jízdu zvládla na jedničku, a proto jí gratulujeme k řidičskému oprávnění.


Daniel1

Daniel

Nekompromisně ukázal, že jeho řízení vypadalo tak jako by se narodil s volantem v rukou. Tímto mu gratulujeme k získání řidičského oprávnění.


Natálie

Natálie

Natálie sice měla na začátku hodně velkou nervozitu ale pak nakonec ukázala to co jsme jí naučili a řidičského oprávnění zvládnula a my jí tímto chceme popřát mnoho šťastných kilometrů.


Honzaa

Honza

Honza měl trochu pomalejší rozjezd, ale krásně vše posléze zvládnul. Přejeme mu hodně najetých kilometrů a hlavně bez nehod.

Bela20

Běla

Z prvopočátku na ní byla vidět veliká nervozita, ale po chvíli jí velice krásně překonala a dokázala, že si řidičský průkaz zaslouží. Proto bychom jí chtěli popřát mnoho ujetých kilometrů bez nehod.

daniel20

Daniel

Jak to již u hokejistů bývá, měl Daniel velice těžkopádný rozjezd, ale po chvíli dokázal to že i hokejisté dokážou být nejen dobří na ledě ale i v řízení vozidla. Tímto bychom mu chtěli popřát mnoho ujetých kilometrů bez nehod.

david20

David

Z počátku na něm byla vidět větší nervozita než na kterou jsme u žáků zvyklí, ale po chvíli ukázal že se dokáže překonat a ukázala, že na cesty patří. Proto bychom mu chtěli popřát mnoho ujetých kilometrů bez nehod.

katerina20

Kateřina

Měla sice nervóznější rozjezd, ale po chvíli se rozjela natolik, že zkušební komisař zůstal v údivu. Proto bychom jí chtěli popřát mnoho ujetých kilometrů bez nehod.

lukas20

Lukáš

Ihned jak usedl za volant bylo zkušebnímu komisaři jasné, že si Lukáš řidičské oprávnění oprávněně zaslouží. Tímto bychom mu chtěli popřát mnoho ujetých kilometrů bez nehod.

michaela20

Michaela

Měla sice pomalejší start na závěrečných zkouškách, ale za nedlouho ukázala, že se ničeho nebojí a s volantem v rukou se narodila. Tímto bychom jí chtěli popřát mnoho ujetých kilometrů bez nehod.

petr20

Petr

Petr již od začátku zkoušek ukázal, že se ničeho nezalekne a za volant patří taktéž. Přejeme mu mnoho ujetých kilometrů bez nehod.

roman20

Roman

Roman předvedl, že si řidičský průkaz zaslouží a na cestu patří. Proto mu přejeme mnoho ujetých kilometrů bez nehod a bez větších problémů.

svatopluk20

Svatopluk

Ukázal, že na cesty patří, a že se nebojí žádné překážky. Přejeme mnoho ujetých kilometrů bez nehod.

tomas20

Tomáš

Tomáš tímto bychom mu chtěli srdečně pogratulovat za bravurní zvládnutí závěrečných zkoušek a získání řidičského oprávnění. Přejeme mu mnoho ujetých kilometrů bez nehod a bez vážné újmy.

KONTAKTUJTE NÁS


Rádi Vám odpovíme na jakýkoliv dotaz, který je v rámci našeho oboru.