info@autoskoladivis.cz

+420 731 800 139


Vítejte v naší galerii

V naší galerii budeme postupně přidávat žáky, kteří se chtějí podělit o svůj úspěch. Můžete se podívat i na jiné fotografie spojené s naší autoškolou.

misa

Míša

Míša má důvod k úsměvu . Krásně zvládla závěrečné zkoušky a dokázala, že na silnici patří.


kata

Káťa

Na silnici jsme dnes vypustili dalšího piráta silnic, který zvládnul závěrečné zkoušky na výbornou. Káťa má dnes důvod k úsměvu a my jí přejeme štěstíčko jak na cestách asfaltových, prašných, tak i životních.


dominik

Dominik

Dominik má dnes právo k úsměvu :) . Dnes se mu podařilo naprosto špičkově zvládnout závěrečnou zkoušku a ukázal panu komisaři, co vše se u nás naučil. Tímto mu přejeme hodně štěstíčka na cestách, spoustu ujetých kilometrů bez nehod a starostí a jen samou radost za volantem !!


Michal

Michal

Přejeme Michalovi mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Tomas

Tomáš

Přejeme Tomášovi mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Susanne

Susanne

Přejeme Susanne mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Sabina

Sabina

Přejeme Sabině mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Lucie

Lucie

Přejeme Lucii mnoho najetých kilometrů bez nehod a hodně štěstí za volantem.


Honza

Honza

Honza dnes ukázal komisařům, že si řidičské oprávnění opravdu zaslouží. Všem ukázal že na cestu patří a proto mu přejeme hodně najetých kilometrů a hlavně bez nehod.


Tomas2

Tomáš

Tomáš si dnes opravdu dokázal to, že řízení automobilu je jeho vášní a láskou. To co předvedl na jízdách jsme tu dlouho neměli byl naprosto nekompromisní a ukázal, že na cestu patří.


Vendula

Vendula

Vendula měla trochu smolnější rozjezd, ale pak se krásně chytla. Jízdu zvládla na jedničku, a proto jí gratulujeme k řidičskému oprávnění.


Daniel1

Daniel

Nekompromisně ukázal, že jeho řízení vypadalo tak jako by se narodil s volantem v rukou. Tímto mu gratulujeme k získání řidičského oprávnění.


Natálie

Natálie

Natálie sice měla na začátku hodně velkou nervozitu ale pak nakonec ukázala to co jsme jí naučili a řidičského oprávnění zvládnula a my jí tímto chceme popřát mnoho šťastných kilometrů.


Honzaa

Honza

Honza měl trochu pomalejší rozjezd, ale krásně vše posléze zvládnul. Přejeme mu hodně najetých kilometrů a hlavně bez nehod.

KONTAKTUJTE NÁS


Rádi Vám odpovíme na jakýkoliv dotaz, který je v rámci našeho oboru.